Zbulohet lidhja e vërtetë e Arilena Ara dhe Popi Kola

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Arilena Ara u përfol prej një kohe të gjatë për një lidhje të mundshme me menaxherin Popi Kola.

Këto thashetheme u nxitën nga publikimet e tyre të shumta së bashku në rrjete sociale, por si duket ka një të vërtetë tjetër të cilën e tregoi vetë Popi.

Ndërsa Popi Kola ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ai u shpreh për herë të parë në lidhje me raportin e vërtetë mes tyre.

Popi Kola u shpreh se Arilena është si një fëmijë që ai kujdeset për të, ndërsa më vonë Arilena befasoi Popin me një telefonatë në Skype ku u shpreh se ajo nuk ka as fjalë për të shprehur dashurinë prindërore që ka për të.