Zbulohet gjinia e foshnjës së Milot Rashicës

Milot Rashica dhe Belkis Kera po bëhen prindër.

Në muajin Nëntor, Prive.al zbuloi për herë të parë se Milot Rashica do të bëhet baba pasiqë bashkëshortja e tij, Belkis Kera është disa muajshe në pritjen e ëmbël.

Atëbotë, një detaj mbeti pa u zbuluar – gjinia e bebes. E tashmë kur po afrohet koha që çifti të bëhen prindër, Prive.al ka zbuluar edhe këtë detaj.

Burime të sigurta pranë çiftit kanë zbuluar për portalin se dyshja do të bëhen prindër të një djali.