Zaimina Vasjari vë në pah këmbët e gjata me pozat në setin e ri fotografik

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga emrat shumë të përfolur për publikun e gjerë shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe publikon imazhe apo video të ndryshme gjatë ditës.

Zaimina së fundmi ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e saj ku vuri në pah format trupore për të cilat përflitet mjaft shumë.

Pas publikimit të imazheve ajo ka pranuar komente po zitive nga fansat dhe kolegët e saj.