Zaev jep dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së

Kryeministri Zoran Zaev ua uroj fitoren kundërshtarëve në këto zgjedhje, ndërsa tha se përgjegjësia është e tij.

Ai tha se jep dorëheqje nga posti i kryeministri por edhe nga posti i kryetarit të LSDM-së, raporton SHENJA.