Yll Limani dhe Elvana Gjata “çmendin” fansat në koncert

Dekada, koncerti i Elvana Gjatës në Gjermani rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm në CV-në artistike të këngëtares.

Shumë personazhe dhe këngëtarë ishin të ftuar ku një prej tyre ngriti publikun në këmbë.

Ylli Limani teksa po performonte me Elvana Gjatën në një moment i kërkon kësaj të fundit puthje.

Brohorimat e publikut vërtetuan gjithçka ku jo pak herë është përfolur për një romancë mes tyre.