Xhensila uron Vitin e Ri me një foto duke shkëmbyer puthje me Besin

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë bashkëshortit dhe vajzës.

Këtë foto, ajo e ndau nga fotosesioni që e kanë realizuar me rastin e festave të fundvitit, ku shfaqet duke i dhuruar puthje Besit.

Rrahjet e zemres time… 👨‍👩‍👧🙏 Ai do të udhëheqë njerëzit zemërbutë në drejtësi dhe do t`u mësojë të përulurve rrugën e tij. Gëzuar 2020 nga familja #Kallaku“, ka shkruar ajo.