Almeda dhe Tolgahan urojnë me një foto pranë djalit

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi publikuan një fotografi pranë djalit të tyre, Efehan.

Dyshja në foton që e publikuan në Instagram, u shfaqen bashkë me djalin në prehër, ndërsa ishin veshur kuqezi.

“Urime Viti i Ri!”, ka shkruar Almeda sipër imazhit ku pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.