“Xhakarta”: Unë jam HOT në çdo stinë

Aktorja që u bë e njohur me rolin e saj të “Xhakartës” në serialin “O sa mirë”, tani po e jeton një jetë krejt ndryshe.

Lluksi mbase i tepruar, vetura të shtrenjta e shëtitjet e shpeshta po bëjnë që Arta të jetë e përfolur dhe e paragjykuar në shoqëri, shkruan “Kosovarja”.

Se kush apo çka qëndron pas kësaj jete përrallore të aktores, akoma mbetet veç si pikëpyetje.

Megjithatë ajo po e shijon jetën pa çarë kokën fare, duke rekalmuar gjithë këtë lluks në rrjetet sociale.

Ajo në imazhet e fundit duket tejet joshëse me një stil interesany, Me trenerka e pellush, qantë serioze e kapelë ka marrë disa poza.

E fjalia krahas këtyre imazheve ishte ajo që mori vëmendje. “Unë jam nxehtë, pa marrë parasysh se çfarë stinë”, ka shkruar aktorja/Kosovarja/