Xhaka nis pushimet në Dubai

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka s’ka humbur kohë, pas humbjes së Zvicrës në Kupën e Botës në Katar, ai ka udhëtuar për në Dubai.

Aty po shijon kohën më të mirë më bashkëshorten, Leonitën dhe dy vajzat e tyre.

Fotografi nga pushimet familjare kanë publikuar dyshja në Instagram.

Megjithatë, mesfushori mund t’i bashkohet stërvitjeve në Dubai./21Media