Vjen reagimi i ‘fortë’ përmes Instagramit të Trixës për Donaldin

Diskutuan edhe luhatjet emocionale të Beatrixës, shkruan lajmi.net.

 

Opinioni i Balinës ishte paksa i ‘fortë’ për Beatrixën sa edhe ajo u mërzit. Balina u shpreh se nganjëherë nga gjendja emocionale e Trixës po e bën atë të mendojë se ajo nuk hyrë për lojë dhe po pret edhe nga Donaldi të mos luaj por të merret me të.

Pas këtyre fjalëve Beatrixa u prek dhe tha se nëse publiku dhe banorët e mendojnë një gjë të tillë ajo largohet nga shtëpia e BBV-së.

Përveq asaj edhe në Instagramin e Beatrixës e cila menaxhohet nga shoqja e saj Elena Lika , ku ka reaguar me një mesazh për të gjithë.

Aty ishte reaguar shumë duke u përmendur edhe roli i gruas, madje që edhe komentet dhe opinionet dashakeqëse janë të pashmangshme.

Në mesazh thuhet se Trixa ka hyrë në shtëpi për të fituar çmimin prej 100 mijë eurosh si të gjithë banorët e tjerë dhe se ajo nuk ka fal se gjatë rrugëtimit ka filluar edhe marrëdhënien me Donaldin.

Madje, gjithashtu aty shkruhet se ajo mund edhe të humb të dyja njëkohësisht dhe se nuk duhet zhgënjyer nga ajo.

Beatrixa është ‘kryqëzuar’ nga një publik i tërë me pretekstin se ajo ‘rrëmbeu’ Borën nga Donaldi./Lajmi.net/