Vjehrrën e ka marrë malli për Duan, i bën postimin e bukur

Dua me vjehrrën e saj shkëmbjenë postime në Instagram.

Në këtë kohë pandemie, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid po qëndrojnë në karantinë në një shtëpi që dyshja kanë marrë me qira në Londër.

Pas mbylljes së kufijve, ka qenë e pamundur për dyshen të takohen me familjarët e modelit, dhe ata po shprehin mall përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Yolanda nëna e Anwarit ka ndarë në Instagram një foto të çiftit dhe ka shkruar “Më mungoni”, e cila më pastaj u ri-publikua edhe nga këngëtarja.