Violeta Kukaj befason me dukjen, heq fustanet për t’u relaksuar në veshje sportive

Violetë Kukaj është shfaqur duke shëtitur në veshje sportive dhe duket në formë të mrekullueshme.

Shpesh, për të mos thënë çdoherë jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje tradicionale si dhe fustane.

Kësaj radhe, Violete Kukaj duket më ndryshe. Ajo ka publikuar imazhe në Instagram me veshje sportive.

Këngëtarja shfaqet në formë të mrekullueshme dhe duket shumë e lumtur teksa po kalonte një ditë relaksi.