Vesa Luma: COVID-19 ka përfunduar, le të festojmë lirinë

Vesa Luma mbrëmë festoi bashkë me shoqëri.

Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, në të cilën vjen joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një palë pantallona shumë të shkurtë dhe një bluzë të zezë, ndërsa sipër tyre një xhaketë të gjatë.

“Kështu..COVID-19 ka përfunduar për tani…le të festojmë lirinë…le të festojmë me stil”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Për ndryshe, Vesa Luma po jeton në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin Big Basta dhe djalin Lianin.