Georginën gati e ‘tradhtojnë’ bikinit në pishinë bashkë me Ronaldon dhe fëmijët

Një detaj i kishte ikur Georginës në foton e fundit.

Georgina Rodriguez po vazhdon të qëndrojë e vetizoluar bashkë me Ronaldon dhe fëmijët.

Shtëpia e tyre luksoze u jep mundësi të merren me aktivitete të ndryshme, andaj nuk mërziten nga qëndrimi të mbyllur.

Partnerja e futbollistit publikoi një foto në pishinën e shtëpisë bashkë me Ronaldon dhe katër fëmijët e tyre.

Bikinit e zeza gati e ‘tradhtuan’ Georginën, duke i zbuluar shumë në pjesën intime, por duket se ajo këtë detaj nuk e kishte vënë re.

Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo tha se ishte mirënjohëse për këtë familje që ka.