Vera Ora uron festat nga pushimet, shfaqet në bikini

Vera Ora ka uruar për festat e fundvitit.

Nëna e këngëtares Rita Ora, njëherësh mbështetësja e saj më e madhe, Vera Ora, ka zgjedhur që të urojë për festat e fundvitit nëpërmjet Instagramit, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë nëpërmjet publikimit të një videoje nga pushimet në të cilën shfaqet në bikini.

Vera njihet për stilin e veçantë dhe format trupor pavarësisht moshëse që është nënë e tre fëmijëve.