Sabri Fejzullahu uron festën me një foto pranë gruas

Sabri Fejzullahu ua uroi festën të gjithë besimtarëve të krishterë.

Sabri Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë bashkëshortes së tij, shkruan lajmi.net.

Me anë të kësaj fotoje, këngëtari uroi gjithë besimtarët e krishterë me rastin e festës së Krishtlindjes.

“Gjithe vellezerve dhe motrave te besimit Katolik, me zemer Ju Uroj festen e Kershendellave (Krishtlindjeve)”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu është “Syni Syni” në bashkëpunim me Blero Muharremin.