Vdes një 33 vjeçare në Fushë Kosovë – dyshohet se motra e mbyti motrën

Sot në mesditë në rrethana të dyshimta ka ndërruar jetë një grua 33 vjeçare në Fushë Kosovë.

Klan Kosova ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka mësuar nga banorët aty për rreth se dyshohet se motra e ka mbytur motrën.