Vanessa Bryant ndan një foto prekëse të vajzës së saj duke pozuar pranë një murale të Kobet dhe Giannaës

Të dielën, bashkëshortja e legjendës së basketbollit, Vanessa Bryant, ndau një fotografi të re prekëse në Instagram të vajzës së tyre të madhe, Natalia, ku pozonte para një murale të babait dhe motrës së saj.

“Bebet e mia” kishte përshkruar foton Vanessa.

Muralja është një version i fotografisë së famshme të Gigit dhe Kobet duke shikuar një ndeshje të Laker dy muaj para se të ndërronin jetë.