Vanesa Bryant kujton basketbollistin e ndjerë në 20 vjetorin e martesës

Dhe Vanessa Bryant, 38 vjeç, vazhdoi të vajtojë humbjen e yllit të famshëm të NBA Kobe Bryant edhe në 20 vjetorin e martesës, transmeton lajmi.net.

Ajo ndau disa imazhe për të nderuar partneritetin e tyre të palëkundur në një ditë shumë të veçantë, duke shkruar: ‘Të dua tani, përgjithmonë dhe përgjithmonë.’

Bryant postoi një fotografi të saj dhe yllit të ndjerë të NBA-së duke u puthur ndërsa ata lidhën dashurinë në vitin 2001 teksa e shoqëroi me mbishkrimin: ‘Gëzuar përvjetorin, bebe. Unë të dua. 20 vjet’.

Dhe në një postim të dytë, Vanesa ndau një video të xhiruar gjatë ditëve të para të karrierës së tij, ku ai bëri publike marrëdhënien e tyre.

‘Është kënaqësi, kemi një kohë të mirë së bashku. Unë e dua atë jashtëzakonisht shumë dhe ne jemi edhe miqtë më të mirë – është një bekim’, kishte thënë basketbollisti.

Tutje, 38 vjeçarja mori një mbështetje të madhe nga miqtë e famshëm të cilët i dërguan asaj trëndafila dhe i komentuan me ngushëllime fotot e saj./Lajmi.net/