Ledri ndan këtë pamje nga pushimet me Sarën dhe vajzën

E, sot rep-artisti ka publikuar video teksa iu ka treguar ndjekësve dhe fansave se si ka nisur ditën, shkruan lajmi.net.

Ledri Vula, ka postuar një video në storien e tij në Instagram derisa duket se ende është në shtrat derisa ka xhiruar partneren Sarën e cila shihet duke pirë një shishe ujë ndërsa vajza, Poem Blu qëndron në shtrat.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar Ledri në mbishkrimin e videos.

Theksojmë se, çifti janë bërë prindër tash e disa muaj të një vajze të quajtur, Poem Blu./Lajmi.net/