Urimi i Ronelës për Vitin e Ri: Kanë ndodhur kaq shumë ndryshime në jetën time

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ndodhet në Belgjikë.

Meqenëse është dita e fundit e 2019-ës ajo ka zgjedhur disa fjalë për ta uruar Vitin e Ri dhe ka treguar se në 10 vietet e fundit kanë ndodhur shumë gjëra në jetën e saj.

“Gezuar 2020! Ne 10 vitet qe kane kaluar kane ndodhur kaq shume ndryshime ne jeten time! Kam humbur njerez, kam fituar miq,kam dashur me shume,kam larguar shume negativitet dhe kam fituar nje optimizem qe nuk e kam pasur me pare… Ndaj nuk dua te bej urime! Por e kam te vendosur! 2020 dhe 100 vitet e tjera do jene mrekulli! Sepse edhe po te mos jene, do i bejme! GËZUAR!!! 🎉🎊
Btw. Tek kjo bluza shkruan “Mas clubit afterparty tek shpia” @muffins.shop @sens_magazine edhe pse sot jemi “mas shpis afterparty tek clubi dhe pastaj tek spitali 😂”, ka shkruar ajo.