Kështu e përmbyllin vitin Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua Lipa ka pasur një vit shume të suksesshëm dhe atë po e përmbyll në mënyrën më të mirë.

Këngëtarja po pushon bashkë me të dashurin dhe shoqërinë e tyre, ndërsa nuk i kane kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Në një prej këtyre imazheve, Dua u shfaq në përqafim të partnerit, kurse nuk munguan as fotot me rroba banje.