“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

Dhe, natyrisht se ai mori një urim nga bashkëshortja e tij, Ermira, shkruan lajmi.net.

Përmes disa imazheve të bukura familjare ajo ka zgjedhur t’i bëjë urimin.

“Urime ditëlindja dashni”, ka shkruar Ermira Shkodra në postimin dedikuar Goldit derisa ka publikuar edhe disa fotografi tjera.

Ndryshe, çifti janë prindër të një djali./Lajmi.net/