Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

Rita Ora, ka publikuar fotografi të reja e veshur me bikini derisa ka ekspozuar linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka zgjedhur të ndajë fotografitë teksa ka shkruar edhe një mbishkrim se është zgjuar e gëzuar për arritjen e suksesit të projektit të saj të fundit muzikor.

 

 

“U zgjova këtë mëngjes me kaq shumë dashuri për këngën time dhe Sigala-n, You for Me. E tëra që mund të them është se nuk mund të ndalem së qeshuri nga lumturia. Faleminderit që më bëtë të buzëqeshë sot”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Rita Ora për fillim e ka lansuar vetëm në mënyre vizuele këngën ndërsa më vonë edhe klipin./Lajmi.net/