Unikkatil apo Fero? Qytetarët tregojnë kë pëlqejnë më shumë

Unikkatil dhe Fero ishin dy rep-artistët më të komentuar gjatë kësaj jave.

Kënga e Unikkatilit nxiti reagimin e Feros, ku u hodh me akuza të shumta e nuk vonoi shume Fero i dedikoj edhe këngë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa emisioni “Mirage” në rubrikën VoxPop ka vendosur që të marr komentet e qytetarëve se kë pëlqejnë më shumë.

Për ti parë komentet e qytetarëve ndiqeni videon e plotë:

YouTube player