U tha se u ndanë, Fero dhe Arbenita kapen ‘mat’ në të njëjtin vend dhe ky detaj i ‘tradhtoi’

Fero dhe Arbenita janë kapur ‘mat’ në të njëjtin vend.

Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli ishin ndër emrat më të komentuar shkak i lidhjes së tyre, e më pas ndarjes, shkruan lajmi.net.

Ani pse nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe publiku e di sikur ata nuk janë më bashkë një detaj së fundmi i ka ‘tradhtuar’.

Në Instagram të dy kanë publikuar Instastory nga i njëjti vend, fakt ky i cili dëshmon se nuk i kanë dhënë fund lidhjes.

Se çfarë kanë për të thënë dyshja pas kësaj mbetet të shihet.