U tha se janë në lidhje, reperi gjerman dhe Loredana reagojnë për herë të parë

Javë më parë ka pasur zëra se Loredana Zefi dhe reperi gjerman, Bonez MC janë në lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo shkak i disa postimeve në rrjete sociale. Ishte vetë reperi Bonez ai i cili u dha fund fjalëve duke treguar se me Loredanën nuk është në lidhje.

Kështu të paktën la të kuptohet nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram ku shihet me Loredanën.

“Thashethemet, i dua”, ka shkruar ai pranë fotos dhe Loredana ia ka kthyer me koment.

“I dua edhe unë”, ka shkruar reperja shqiptare pranë postimit.

Megjithatë mediat gjermane raportin e tyre e cilësojnë flirt Instagrami dhe nuk përjashtonin mundësinë e një lidhjeje të mundshme./Lajmi.net/