U pajtua përfundimisht me Keisin? Ja çfarë bëri për të Stresi para pak minutash

Reperi Stresi ka qenë së fundmi emër i diskutuar shkak i lidhjes, fejesës e më pa ndarjes nga partnerja e tij Keisi.

Thuhej se gjithçka ndodhi pasi Stresi e kishte tradhtuar, mirëpo duket se gjithçka ka rënë në vend tani dhe dyshja janë pajtuar.

Tani Stresi dhe Keisi shihet se janë pajtuar dhe ai po e mbështet publikisht. Së fundmi Keisi e ka publikuar një video në kanalin zyrtar në Youtube dhe ka gjetur mbështetje edhe të Stresit i cili ia ka publikuar postimin në Instagramin e tij.