Tuna pozon me veshje sportive nga makina

Altuna Sejdiu qysh se nga lansimi i albumit të saj ka pauzuar pothuajse nga skena muzikore por edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Megjithatë së fundi ka ndarë imazhe nga makina derisa shihet me një kapelë sportive në kokë. Tuna, ka publikuar dy fotografi në storien e saj në Instagram.

Ndryshe, artistja shqiptare ka përfunduar martesën e saj me Patris Berishë pas sa kohe martesë. Theksojmë se dyshja nuk kanë treguar arsyen e ndarjes.

Tuna dhe Patrisi nga martesa e tyre kanë një djalë, Tianin.