Tuna: “Meshkujt të padobishëm”

Këngëtarja Tuna duket se është vënë sërish në qendër të vëmendjes edhe këtë herë për shkak të thashethemeve për ndarje nga bashkëshorti.

Fillimisht këngëtarja ka hequr mbiemrin Berisha nga instagrami i saj, ndërsa ka ikur sërish vetëm me pushime.

Të njëjtat dyshime u ngritën edhe pak muaj më parë, por këngëtarja ja doli ti shuante të gjitha zërat duke shpjeguar se njërëzit në kohët e sotme mund të bëjnë edhe pushime vetëm, duke ju referuar kështu lajmeve që thuheshin për ndarje të saj dhe Patrisit.

Më pas shtoi mbiemrin e bashkëshortit në instagramin e saj, të cilin e ka hequr sërish duke ringritur dyshimet.

Ndërkaq një mesazh i publikuar nga Tuna në instagram i ka shtuar edhe më shumë dyshimet për një krizë mes tyre.

“Duket se vetëm farat e bimës femër prodhojnë gjethe.. meshkujt janë të padobishëm edhe si bimë”, shkruan Tuna në mesazhin e publikuar në instagram.

Megjithatë ata të dy nuk kanë konfirmuar asnjë gjë dhe gjithçka mbetet për t’u parë në vijimësi.