Ryva nuk po din të plaket

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Fjala është për Ryva Kajtazin që me zërin e saj u bë një ndër më të pëlqyerat.

Krahas muzikës, Ryva është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil.

Ryva është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe me këtë pamje duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit.