Tomë Gashi zbulon se kush e rrahu djalin e Rashiqit dhe të njëjtit vranë edhe Oliver Ivanoviqin

Dje u raportua se është rrahur djali i Nenad Rashqit, zyrtarit serb në Republikën e Kosovës. Prokuroria dhe vet Rashiq pohoi se djali i tij kishte marrë sulme të rënda nga rrahja në shkollë.

Mirëpo se kush qëndron prapa kësaj rrahje, avokati nga Kosova, Tomë Gashi ka një version.

Sipas tij, ata që rrahën dje djalin e politikanit Rashiq, kanë vrarë edhe Oliver Ivanoviqin.

Këto komente avokati Gashi i ka bërë në rrjetet sociale./Bota sot

Image