“Ti je shërbëtore e Yllit” – Lumbardhi ofendon rëndë Santianën

Santiana dhe Ylli janë dy nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova të cilët kanë krijuar shoqëri të mirë që nga fillimi.

Kjo shoqëri si duket po iu pengon disa nga banorëve, shkruan lajmi.net.

“Ti je shërbëtore e Yllit”, i ka thënë Lumbardhi Santianës i cili e ka acaruar shumë atë.

Santiana nuk e ka aspak problem të krijoj debate me banorët dhe reagon çdo herë kur i përmendet emri.  /Lajmi.net/ 

YouTube player