Teuta Selimi mahnitëse nën rrezet e diellit të dimrit

Këngëtarja e mirënjohur Teuta Selimi e ka dëshmuar vetën si një artiste e zonja dhe e suksesshme.

Publiku e ka admiruar gjithmonë për zërin e mrekullueshëm e projektet me tema të qëlluara, shkruan “Kosovarja”.

Ajo vazhdon të sjellë këngë të cilat mbetën gjatë në memorien e njerëzve.

E me paraqitjet e saj plotë elegancë po merr vëmendje të vazhdueshme.

Së fundi këngëtarja shfaqet tejet joshëse në të zeza, me një pozë provokuese duke i vë në pah linjat e lakmueshme trupore. “Diell dimri”, ka shkruan këngëtarja krahas fotos./Kosovarja/