‘Tërbohet’ Tayna në koncert, ua kthen të pasmet publikut

Reperja e njohur, Tayna po korr një sukses të madh këto kohë, ku ka ‘pushtuar’ të gjithë club-et e kryeqytetit.

Së fundmi, ajo ka qenë në një ndër lokalet e natës, ku si gjithnjë këngët e saj i shoqëron me performancë.

Mirëpo, teksa bënte ‘twerk’ (kërcim që tund të pasmet), asaj i duken vithet sheshit pasi veshja e saj është mjaft transparente.

Fotot nga koncerti i saj kanë mbërritur në redaksinë e JOQ Albania nga një qytetar.

Ai shkruan:

Pershendetje joq!  Ja dhe Tayna live mbrem