Rina Balaj e habitur me interesimin e publikut për këngën e re

Rina Balaj së shpejti pritet ta publikojë bashkëpunimin me Sin Boy.

Rina Balaj dje kishte publikuar një video në Instastory ku kishte ndarë disa sekuenca nga bashkëpunimi i saj i ri me Sin Boy, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në videon e publikuar shkruante “nëse bëhen 34999 komente do publikoj këngën” brenda më pak se 24 orëve komentet kanë kaluar shifrën e 35 mijë dhe këtë reperja se ka pritur.

Na mbetet të shihet se kur do e lansoj duetin Rina, kujtojmë se ata edhe më parë kanë bashkëpunuar për projekte dueti i fundit titullohet ‘Tentacion’ dhe mund ta gjeni vetëm në Spotify.