Të djersitura e të lodhura, kështu nuk i keni parë asnjëherë Marinën dhe Luanën

Janë publikuar pamje të Marinës dhe Luanës në palestër.

Luana dhe Marina Vjollca janë dy prej emrave më të komentuar të ekranit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Dy motrat jemi mësuar t’i shohim gjithmonë të grimuara e të kuruara deri në detaje, andaj komentohen shumë për çdo paraqitje që bëjnë.

Por, së fundi ato publikuan pamje nga palestra, ku shfaqen me veshje sportive, të djersitura e të lodhura nga ushtrimet.

Ato përdorën filterat e Instagramit, teksa po bënin shaka duke filmuar njëra-tjetrën.

Për ndryshe, motrat Vjollca ka pak kohë që janë kthyer nga pushimet përrallore në Dubai.

 

Loading...