Tayna zbulon pak nga kënga e re

Tayna javën e kaluar kishte udhëtuar në shtetin zviceran ku thuhet se do ta kompletoj videoklipin e ri.

Tani sensacioni i dy viteve të fundit përmes një video të publikuar në profilin e saj në Instagram ka zbuluar disa rreshta nga kënga e re.

E disa orë para se të publikohej kjo video menaxheri i saj dhe producenti Cricket thanë se asgjë s’kemi parë vitin e kaluar, 2020-ta është vitit i Taynës.

Video Player