Tayna vet e dyta në pushime

Tayna po shijon suksesin e këngës “Sorry”, ndërsa ka zgjedhur të pushojë për pak ditë, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk ka preferuar të udhëtojë në vendet tropikale, por të shijojë natyrën në këto ditë të ftohta.

Në këto pushime, Tayna po shoqërohet nga nëna e saj, të cilës ia publikoi së fundi një foto dhe shkruan “Nëna ime është shumë e bukur”. /Lajmi.net/