Tayna publikon projektin surprizë

Tayna si befasi për fansat, ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Sorry”, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, këtë këngë ajo e solli vetëm në versionin audio, edhe këtë herë për tekstin dhe melodinë u kujdes vetë reperja.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor me titull “Sorry”, kënduar nga Tayna. /Lajmi.net/