Tayna pa grim me siguri as veten nuk e njeh

Tayna veçohet si një artiste mjaft e suksesshme, e cila për një kohë të shkurtë arriti të bëhet një emër mjaft i madh i zhanrit rep.

Secila këngë që lanson kap pas vetes qindra e mijëra klikime. Sidomos bashkëpunimi i saj me Dafina Zeqirin që kapi shifrën prej 28 milionë klikim, shkruan “Kosovarja”.

Kur është fjala për provokime menjëherë na shkon mendja te rep artisja e re Tayna, pasi që me apo pa qëllim ajo iu ka marrë dorën dhe po ia arrin mjaft mirë.

Sa provokon me foto, sa me video sa edhe me përshkrime që iu hedh sipër postimeve. Me gjasë tani veç ka filluar ta shtoi dozën.

E kemi parë gjithmonë të grimosur e me ndryshime të shpeshta në pamje, por a e keni parë se si duket e pa grimosur.

Natyrisht, që as ju nuk do ta njihni aq ndryshe sa duket.

Eh, ra grimi dhe photoshopi e këngëtaret as veten s’po e njohin./Kosovarja/.