Dua Lipa habit me veprimin e saj

Dua Lipa ka befasuar me veprimin e saj.

Dua Lipa shumë shpejt do filloj një turne në Evropë ku do prezantoj albumin e saj të ri ka njoftuar këngëtarja përmes një postimi të bërë në Instagram.

Ajo ka zgjedhur një imazh interesant për ta bërë paralajmërimin, prishtinasja shihet me dorë ndër pantallona teksa njofton se biletat për koncertet e saj janë në shitje.

Albumi i saj i ri titullohet ‘Future nostalgia’ dhe pritet të lëshohet gjatë muajve të parë të vitit 2020.