Tayna mezi njihet në këtë foto nga e kaluara

Tayna njihet si një nga emrat më të komentuar të momentit.

Ajo konsiderohet madje si reperja e cila ka arritur më së shumti suksese përgjatë viteve që po lëmë pas por një foto që po qarkullon në media së fundmi ka habitur fansat.

U publikua fotografi e vjetër e rep-artistes dhe vështirë se njihet. Në vazhdim ua sjellim imazhin dhe mund ta vini re edhe dallimin.