Tayna bën tjetër ndryshim drastik në dukje

Tayna ndryshon dukjen dy herë brenda pak kohësh.

Tayna është emër shumë i suksesshëm në skenën muzikore shqiptare, e cila nuk ka shumë kohë që i hyri tregut muzikor.

Ajo padyshim se një rëndësi të veçantë në paraiqtje i kushton edhe pamjes, ndërsa nuk janë të pakta rastet kur ajo bën ndryshim në pamje.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe ku tregon ndryshimin e radhës në flokë, ajo kishte vendosur shtesa të gjata dhe me ngjyrë vjollcë.

“Ju e dini që i dua flokët e gjata me ngjyra”, ishte mbishkrimi që Tayna ia ka lënë videove që ndau me ndjekësit.

Për ndryshe, reperja ditët e fundit ka qenë shumë e komentuar për udhëtimin në Zvicër, ku u tha se shkoi për të finalizuar videoklipin e ri.