Stresi zbulon arsyen e ndarjes nga Keisi, i kërkon falje publikisht

Stresi dhe Keisi çifti i cili vendosën muaj më parë të distancohen nga njëri-tjetri duket se tani janë mbushur mend dhe po punojnë në një rikthim.

Reperi nga Tropoja i ftuar në emisionin ‘Klanifornia’ tregoi përherë të parë arsyen e ndarjes nga e dashura e tij, duke fajsuar plotësisht veten.

“Janë këto gabimet, daljet e tepërta në orët e vona të natës, jo fikja e telefonit”.

Më pas reperi nuk ngurroj t’i kërkoj falje Keisit publikisht gjatë intervistës.