ShowBiz Stresi publikon projektin e ri “Savage”

Stresi publikon projektin e ri “Savage”

Reperi i njohur, Stresi ka lanuasr projektin më të ri muzikor.

Kënga e re e tij mban titullin “Savage” dhe erdhi e vizuelizuar edhe me klip i cili tashmë gjendet në kanalin zyrtar në “Youtube”.

Për këngë është kujdesur “Alandy” me tekst nga vetë reperi, teksa klip u realizua nga “Max Production”.

Foto: YouTube

Kujtojmë që Arkimed Lushaj ( emri i plotë) ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore de koncerte të shumta.