Stresi premton t’i thyej rekordet me projektin e ri

Stresi thotëse ky është vetëm fillimi, sepse kënga e re do t’i thyejë të gjitha rekordet në platformat digjitale.

Reperi me këngën ‘Loco’ ka arritur të bëhet kënga më e dëgjuar në ‘Top music awards’ tash e sa javë.

Ndërsa teksa falënderon fansat e tij me një postim, Stresi bën të ditur se kënga e re ‘Kush k… je ti’ do të publikohet së shpejti dhe sipas tij do jetë hiti i radhës.