Stresi dhe 2 Ton vijnë së shpejti me bashkëpunim

Arkimed Lushaj – Stresi dhe 2 Ton janë bërë bashkë për herë të parë në një projekt të ri.

Dyshja e famshme e estradës tanimë kanë dhënë disa detaje nga ky bashkëpunim.

Ata njoftojnë fansat se kjo këngë do të lansohet javën e ardhshme, por akoma nuk ka një datë të saktë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Fjalët e mia javën e ardhshme”, ka qenë përshkrimi që i është vënë këtij postimi.

Reperi nga Prishtina ndërkohë bëri një tjetër postim duke thënë se: “Nuk e keni idenë se çfarë po vjen”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

 

Ata janë shumë të pëlqyer nga publiku dhe numërojnë fansa gjithandej trojeve shqiptare.

Pritet të shihet se çfarë kanë përgatitur artistët, ndonëse besohet se do të pritet mirë. 

Foto: Screenshot/Instagram