Soni Malaj pozon krah partnerit

Soni Malaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila numëron shumë hite në karrierë.

Këngëtarja mundohet që jetën private ta mbajë çdo herë larg vëmendjes së medieve.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq krah partnerit, Kelvinit dhe të dy dukeshin të lumtur.

Për ndryshe, Soni Malaj 2019-ën e përmbylli me projektin muzikor “Shije tradhtie”, me të cilin garoi në “Kënga Magjike”.