Skerdi vjen sërish në bashkëpunim, paralajmëron këngën me Estton

Skerdi ka paralajmëruar këngën e re e cila është sërish një bashkëpunim.

Këngëtari i mirënjohur ka bashkuar forcat me Estton dhe projekti i ri tashmë është finalizuar.

Kënga mban titullin “A ki ti zemër” dhe vjen e vizuelizuar edhe me klip, teksa pritet të publikohet më 16 janar.

Dy këngëtarët përmes Instagram-eve përkatëse kanë ndarë një pjesë të shkurtër të shkëputur nga videoklipi i ri.

Ndërkohë, kujtojmë projekti I fundit I Skerdit ishte po ashtu një bashkëpunim me Kanitën.

Kënga “Xhelozia” u publikua në fund të dhjetorit dhe deri tani ka grumbulluar mbi një milion klikime në kanalin zyrtar në YouTube.